Успешни ученици

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ У ШКОЛСКОЈ 2017/18. ГОДИНИ

Међународна такмичења:

Наталија Митровић, 6/3 - 2. место на међународном поетском такмичењу «Лепо је волети»


Републичка такмичења пласмани:

Андреј Балабан, 7/3 - 3. место -физика


Учешћа на републичким такмичењима:

• Јанко Милићевић, 6/1 - тио

• Душан Ђекић, 7/1- биологија

• Ивана Бухач, 6/2 - тио

• Нађа Николић, 8/3 – биологија, књижевна oлимпијада

• Јелица Младеновић, 7/1 – хемија

• Милица Синђелић, 7/1 – хемија

• Мирјана Васић, 7/1 – хемија

• Теодора Терзић, 7/2 - књижевна олимпијада


Градска такмичења:

I место:

• Душан Ђекић, 7/1 - биологија, хемија

• Јелица Младеновић, 7/1 – хемија

• Милица Синђелић, 7/1 – хемија, географија

• Мирјана Васић, 7/1 – хемија

• Сава Бућковић, 6/3 - џудо

II место:

• Ивана Бухач, 6/2 - тио

• Душан Ђекић, 7/1- хемија

• Милица Ђорђевић, 7/1 – хемија

• Јанко Милићевић, 6/1 – биологија

• Јелена Петрић, 7/3 - биологија

III место:

• Милица Јовановић, 3/2 –атлетика

• Теодора Терзић, 7/2 - књижевна олимпијада

• Ђорђе Игић, 6/2 - физика

• Андреј Балабан, 7/3– физика

• Маша Петровић, 7/2 – физика

• Нађа Николић, 8/3 – биологија, хемија, књижевна олимпијада

• Наташа Добриловић, 8/1 – хемија


Општинска такмичења:

I место

• Душан Ђекић, 7/1 - биологија, хемија

• Огњен Штековић, 8/1 – историја, тио

• Ђорђе Игић, 7/2 – географија

• Дијана Јањетовић, 7/1– географија

• Андреј Балабан,7/3 – физика, шах

• Јелица Младеновић, 7/1 – хемија

• Милица Синђелић, 7/4 – географија, хемија

• Нађа Николић, 8/3 – немачки језик, географија

• Душан Ђекић, 7/1 - биологија

• Јован Стошић, 8/5 - атлетика (бацање кугле)

• Милица Јовановић, 3/2 – атлетика (скок у даљ)

• Андриана Новаковић, 8/3 – немачки језик

• Мирјана Васић, 7/3 – хемија

• Милица Ђорђевић, 7/1 – хемија

• Ана Карић, 5/1 - тио

• Ивана Бухач, 6/2 - тио (папирно моделарство)

• Јанко Милићевић, 6/1 – тио (аутомоделарство)

• Јелена Штековић, 7/2 – тио

• Балабан Огњен, 3/3 - шах

II место

• Душан Раковић, 6/1 – историја, тио

• Јелена Радоњић, 8/1 - историја

• Војин Велимировић, 6/1 – историја, биологија

• Никола Синђелић, 6/1 – историја, српски језик

• Луна Пртењача, 5/3 - тио

• Теодора Терзић 7/2 – тио

• Алекса Филиповић 8/1 - тио

• Андреј Балабан, 7/3 – географија

• Милица Синђелић, 7/4- биологија, српски језик

• Јанко Милићевић, 6/1 – биологија, историја

• Јелена Петрић, 7/3 – биологија

• Наташа Добриловић,8/1 – хемија

• Сара Потпара, 8/1 - физика

• Маша Перовић, 7/2 – физика

• Николета Лазовић, 8/1 – географија

• Нађа Николић, 8/3 – биологија, књижевна олимпијада, хемија, српски језик

• Марија Родић, 6/3- биологија

• Ања Шешлак, 5 – биологија

• Наталија Митровић, 6/3 - биологија

• Александар Стевановић, 4/4 - математика

• Татјана Лаловић, 4/4 -математика

III место

• Луна Пртењача, 5/3 - биологија

• Ивона Ивезић, 5 - биологија

• Андреј Амбусамра, 8/5- биологија

• Ивана Бухач, 6/2- биологија

• Јелица Младеновић, 7/1 – физика

• Софија Турина, 8/2 – енглески језик

• Вук Ковачевић, 4/3 – математика

• Теодора Станковић, 8/1 – биологија

• Тамара Стијивић, 8/2 – српски језик

• Јелена Штековић, 7/4 – српски језик

• Михаило Турина, 5/3 – српски језик

• Мила Башић, 8/1 – немачки језик

• Оливера Драча, 7/2 - књижевна олимпијада

• Михајло Јерковић, 8/2 – географија

• Огњен Ранковић, 8/2 – географија

• Анђела Бирач, 8/3 – биологија

• Катарина Раденковић, 8/4 – историја, биологија

• Душан Раковић, 6/1– физика

• Ана Ђокоћ, 7/2 – физика

• Андреј Ковачевић, 8/4 - физика

• Ива Војиновић, 7/1 – историја

• Ива Спасојевић, 8/2 - књижевна олимпијада

• Теодора Терзић, 7/2 - књижевна олимпијада

• Кјара Алексић, 7/1 – историја

• Вукашин Глишић, 5/2– историја

• Михаило Цекић, 8/3 – историја

• Борис Пешић, 8/3 - шах

• Ђорђе Игић, 7/2 - историја, физика


Екипни спортови:

• VII место на Првенству Републике Србије у футсалу за основне школе одржаном у Пироту.

• I место на Међуокружном првенству у футсалу

• I место на Градском првенству у футсалу.

Поделите ову страну:
 

Ауторско право © Основна школа "Филип Кљајић Фића" - Sva prava zadržana. Izrada sajta: Kio d.o.o.