Успешни ученици

НАГРАЂЕНИ УЧЕНИЦИ У ШКОЛСКОЈ 2016/17. ГОДИНИ

Међународна такмичења:

• Сара Потпара, 71- 1. место на међународном фото-конкурсу и 2. место на међународном књижевном конкурсу „ У част учитељу“

• Наталија Митровић,53 – 3. место на међународном такмичењу из поезије

• Велимир Ивић, 84 - државни првак Србије до 15 година у шаху (6. пута) и 8. на светском првенству


Републичка такмичења пласмани:

• Лука Милојевић, 83 -1. место -гимнастика

• Наталија Јоксимовић, 81- 1. место - инструмент хорна

• Јована Милићевић,81 – 2. награда – хемија

• Маша Петровић, 62 -3. место -физика

• Андреј Балабан, 63 - 3. место -физика


Учешћа на републичким такмичењима:

• Јована Милићевић,81 – биологија,енглески језик

• Исидора Марковић, 81-енглески језик

• Нина Ђунисијевић,83-енглески језик

• Наталија Милосављевић,83-енглески језик

• Јован Радосављевић,82- енглески језик

• Жељко Галин,84- српски језик

• Јана Илић,81- немачки језик


Градска такмичења:

I место:

• Никола Синђелић,51 – српски језик

• Јанко Милићевић,51 – билогија

• Војин Веселиновић,51 – билогија

II место:

• Михајло Турина,43 – математика

• Душан Раковић, 51 – историја

• Ђорђе Игић, 62 – историја

• Наташа Добриловић, 71 – хемија и биологија

• Катарина Раденковић, 74 – билогија

• Стефан Петрић, 82 – биологија

• Лара Јовановић,83 - биологија

III место:

• Олга Олујић,53 – српски језик

• Ђорђе Игић,62 - физика

• Ана Миљковић,73 - хемија

• Нађа Николић, 73 – књижевна олимпијада

• Јован Радосављевић,82 – географија

• Петар Симеуновић, 82 – географија


Општинска такмичења:

I место:

• Марија Лазић,14 – лик. конкурс „ За сунчану јесен живота“

• Вук Ковачевић,33 - математика и Пангеа

• Растко Николић,31 – лик. конкурс „ Мали Пјер“ – карикатура

• Мирјана Васић,63 – математика

• Андреј Балабан,63 – шах

• Јелена Петрић, 63 – биологија

• Милица Синђелић,63 – биологија

• Нина Љубеновић, 81- историја

• Нина Љубеновић, 81 - историја

• Дејана Дамјановић,84- књижевна олимпијада

• Петар Симеуновић, 82- бацање кугле

II место:

• Коста Сретеновић,31 - лик. конкурс „ Мали Пјер“ – карикатура

• Вукан Јовановић, 34 - математика

• Елена Баша, 53- ТИО

• Марија Родић, 53 – биологија

• Душан Ђекић, 61- биологија

• Маша петровић, 62- математика

• Миљана Ћаћић, 62- ТИО ( аутомоделарство)

• Милица Миљковић,63- биологија

• Марко Брзак,63- ТИО

• Милица Синђелић,64- српски језик

• Кристина Тодоровић, 71- ТИО

• Сара Потпара, 71 – физика

• Ива Ранђеловић, 72 – књижевна олипијада

• Нађа Николић, 73 –биологија

• Урош Живановић, 75- биологија

• Данило Рађеновић, 81 – ТИО (информатика)

• Урош Ђурковић, 82- ТИО( бродомоделарство и електротехника)

• Ема Јусовић, 83- историја

• Жељко Галин, 84 - историја

III место:

• Андреј Митић, 31- математика

• Никола Базовић,34 -математика

• Елена Ковачевић,41- математика

• Урош Димитријевић,41- математика

• Владимир Јовановић, 51- математика

• Ивана Бухач, 52- ТИО

• Јелица Младеновић, 61 – физика

• Милица Ђорђевић, 61 –ТИО

• Јелена Штековић, 62- ТИО

• Звонко Грковић, 71 – географија

• Огњен Штековић, 71 – физика и ТИО

• Сара Потпара, 71 – математика и хемија

• Филип Крстић, 71 – географија

• Јелена Радоњић, 71- историја

• Теодора Станковић, 71 – биологија

• Немања Живановић, 72 – физика

• Софија Турина, 72- књижевна олимпијада

• Михајло Јерковић, 72 – географија

• Огњен Ранковић, 72 – географија

• Анђела Бирач, 73 – биологија

• Катарина Раденковић,74 -физика

• Андреј Ковачевић, 74 – историја

• Урош Живановић, 75 – хемија

• Петар Манојловић, 81 – ТИО ( ракетно моделарство)

• Марија Ђорић, 82 - књижевна олимпијада

• Јован Радосављевић, 82 – књижевна олимпијада

• Лука Зубер,82- географија

• Филип Недељковић, 83 – историја


Екипни спортови:

• Iместо на општинском такмичењу у малом фудбалу и учешће на градском за дечаке VIII разреда ( Лука Вељовић, Јанко Ђурђевић, Вук Ћулибрк, Огњен Шошкић, Игора Тасић, Лука Миленковић,Стеван Стевовић)

• II место на општинском такмичењу за девојчице VII и VIII разреда ( Виолета Трајковић, Милица Младеновић, Ана станковић, Јелена Вукићевић, Анђела Токић)

• III место на општинском турниру у рукомету , 53( Лука Брајковић,Милош Скочајић,Стефан Зарић,Владимир Јовановић,Иван Глоговац, Алекса Петровић,Сава Бућковић)

• III место на општинском турниру у одбојци – 82 и 84 ( Страхиња Илић, Урош Ђурковић, Лука Пауновић, Филип Чуљковић,Игор Тасић)


Екипна такмичења:

II место на општинскомтакмичењу из Прве помоћи ,72 ( Андриана Новаковић, Стефана Аксић, Ива Ранђеловић, Елена Михајловић)

Поделите ову страну:
 

Ауторско право © Основна школа "Филип Кљајић Фића" - Sva prava zadržana. Izrada sajta: Kio d.o.o.