ЗА СУНЧАНУ ЈЕСЕН ЖИВОТА

Ученице наше школе Ан Ђингчи (5.2) и Софија Бабић (6.3) освојиле су другу награду за своје ликовне радове на традиционалном конкурсу „За сунчану јесен живота“ који организује Црвени крст Чукарице у сарадњи са Градском општином Чукарица. На конкурсу учествују ликовни и литерарни радови основаца посвећени старијим суграђанима.

У свечаној сали Општине представљени су најбољи радови а њихови аутори награђени су вредним књигама и похвалницама. Награде најуспешнијим учесницима уручио је председник Градске општине Чукарица Срђан Коларић. Додели су присуствовали и чланови ансамбла „Има дана“, који чине наши најстарији суграђани окупљени у Дневном клубу у Жаркову.

Радове наших ученика за конкурс изабрала је наставница ликовне културе Мирјана Вуксановић.